Szkło w sztuce użytkowej

Archiglass – Applied Arts/Sztuka uzytkowa logo

Szklane obiekty sztuki użytkowej ARCHIGLASS powstają z myślą o dostarczeniu użytkownikom dzieła pięknego i w pełni funkcjonalnego, które będzie zachwycało i przyciągało wzrok każdego dnia.

Wszystkie dzieła tworzone są w autorskiej pracowni artystycznej we Wrocławiu. Zaawansowana technologia termicznej obróbki szkła gwarantuje najwyższą jakość i unikalny charakter wizualny obiektów.

Oferta dzieli się na 3 kategorie:

Sztuka użytkowa | Dzieła artystyczne | Nagrody i Tablice

Sztuka użytkowa

Archiglass Applied Arts Glass Table Stolik Szklany Kra Niebieski Szary 80x80

Obiekty użytkowe ze szkła artystycznego ARCHIGLASS tworzone w krótkich seriach, z możliwością konfiguracji i modyfikacji pod własne upodobania estetyczne.

Przy wykorzystaniu autorskiej technologii i współczesnego, minimalistycznego design’u oferujemy przedmioty użytkowe, o wyjątkowym charakterze wizualnym, które wnoszą nową jakość do przestrzeni.

W ofercie ARCHIGLASS znajdują się unikalne stoły artystyczne, a juz wkrótce zostanie ona poszerzona między innymi o artystyczne lustra i inne obiekty .

Dzieła artystyczne

Archiglass Art Glass PION 311212

Kolekcje artystyczne Tomasza Urbanowicza są od lat prezentowane na krajowych i międzynarodowych wystawach sztuki.

Dzieła z serii Glasshenge wystawiane były m.in. w Cannenburch w Holandii, w Zwiesel w Niemczech, Festival dell’Arte w Wojanowie i w Porcie Lotniczym we Wrocławiu.

Nagrody | Tablice

Archiglass Glass Trophy Statuette

Studio ARCHIGLASS projektuje i wykonuje nagrody i gadżety okolicznościowe, serie artystyczne na zamówienie zarówno dla inwestorów prywatnych jak i publicznych.